Zaproszenie na internetowe szkolenia EBSCO Polska

Firma EBSCO Polska zaprasza na comiesięczne, dostępne bezpłatnie, szkolenia online w języku polskim. W kwietniu podczas sesji, trenerzy w zwięzły sposób opowiedzą o rozwiązaniach, produktach i ich aktualizacjach. Szczegóły dotyczące wszystkich tematów, terminów i sposobu dołączania do sesji znajdą Państwo poniżej.

TERMINARZ SZKOLEŃ:

Bazy EBSCO dla psychologów
13.04 | godz. 11:00 | REJESTRACJA
Jak korzystać z e-książek EBSCO?
14.04 | godz. 10:30 | REJESTRACJA
Business Source Ultimate – badania z zakresu zarządzania i biznesu zaczynają się tutaj!
15.04 | godz. 14:30 | REJESTRACJA
Zasoby EBSCO z zakresu socjologii
20.04 | godz. 12:30 | REJESTRACJA
Jak najlepiej wykorzystać ograniczenia, rozszerzenia i fasety na EBSCOhost
21.04 | godz. 14:00 | REJESTRACJA
Poznaj EconLit with Full Text
26.04 | godz. 14:00 | REJESTRACJA
DynaMed: narzędzie oparte na dowodach medycznych ułatwiające podejmowanie decyzji przy boku pacjenta
28.04 | godz. 10:30 | REJESTRACJA
Jak kupować książki za pomocą e-księgarni EBSCOhost Collection Manager?
29.04 | godz. 12:30 | REJESTRACJA

Sesje:
Około 10 minut przed rozpoczęciem spotkania należy kliknąć link sesji dostępny w potwierdzeniu rejestracji i postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami. Przy korzystaniu z narzędzia WebEx po raz pierwszy, system zostanie pobrany na Twój komputer. Istotne jest podłączenie opcji audio, aby móc usłyszeć prowadzącą. Samouczek, który wyjaśni jak połączyć się z webinarium i w jaki sposób konfigurować urządzenia audio, dostępny jest tutaj.
Opisy szkoleń, które odbędą się w grudniu znajdą Państwo na blogu firmy EBSCO.

ZACHĘCAMY DO UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH!