Zapraszamy na nadchodzące webinaria

-A A +A
Zapraszamy na serię prezentacji internetowych Research Smarter, Web of Science i InCites w praktyce. Usprawnij każdy etap swojej podróży badawczej dzięki bezpłatnym poradom i wskazówkom ekspertów. Szkolenia są dostępne dla każdego, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.
Webinaria obejmują następujące tematy:
 
wtorek, 31 października 2023, godz. 11:00 - 12:00 REJESTRACJA 
Konkurencja o finansowanie badań na całym świecie stale rośnie. Biura badawcze i administratorzy badań muszą dostarczać analizy, które będą wspierać ofertę komunikacji naukowej, aby promować przeszłe sukcesy i porównywać się z innymi badaczami w celu ustalenia zwycięskiej strategii. Dołącz do tej sesji, aby dowiedzieć się, jak rozwiązania Clarivate – Web of Science, InCites, Pivot RP i Reviewer Locator – mogą pomóc Ci zabezpieczyć nowe strumienie finansowania i zwiększyć wskaźnik powodzenia grantów Twojej instytucji dzięki spostrzeżeniom opartym na danych.
Prowadzący: Marcin Kapczyński
 
 
Czwartek, 9 listopada 2023, godz. 11:00 – 12:00 REJESTRACJA
Zobacz, jak poruszać się po nowej platformie Web of Science, aby w pełni wykorzystać jej możliwości. Poznaj nowe funkcje i udogodnienia.
Prowadzący: Dr Klementyna Karlińska-Batres
 
 
Wtorek, 14 listopada 2023, godz. 11:00-12:00 REJESTRACJA 
Wprowadzasz cytacje i bibliografię do pisanych tekstów ręcznie? Dowiedz się, krok po kroku, jak stworzyć zestaw rekordów, by cytować automatycznie i zaoszczędzić czas!
Prowadząca: Dr Klementyna Karlińska-Batres
 
 
Czwartek, 16 listopada 2023, godz. 13:00-14:00 REJESTRACJA 
Dowiedz się, jak automatycznie wprowadzać cytowania i bibliografie w czasie pisania publikacji, dzielić się swoimi rekordami bibliograficznymi i znajdź czasopismo do publikacji swoich badań.
Prowadząca: Dr Klementyna Karlińska-Batres
 
Więcej informacji oraz materiałów dostępne na naszej polskiej stronie Web of Science Group