Kolejna seria szkoleń internetowych z Web of Science

Zapraszamy do udziału w sesjach szkoleniowych prezentujących funkcje oraz zastosowanie baz i narzędzi dostępnych na platformie Web of Science - najbardziej uznanej w świecie kolekcji dokumentów. Podczas szkoleń zostanie również przedstawiony proces tworzenia profilu ResearcherID pomocnego w zarządzaniu swoimi publikacjami na platformie Web of Science.

Szkolenia mają na celu zapoznanie z nowymi funkcjonalnościami związanymi z ulepszeniami w zakresie wyszukiwań i integralności, z nowymi sposobami nawigacji, a także z nowym, bardziej intuicyjnym interfejsem platformy Web of Science.

Szkolenia będą odbywały się w języku polskim, w internecie na patformie WebEx i są bezpłatne. Poniżej znajduje się plan szkoleń na nadchodzące tygodnie wraz z linkami do rejestracji. Po rejestracji każdy użytkownik otrzyma email-zaproszenie, zawierający link do spotkania wraz z instrukcjami.

Terminy szkoleń on-line:

Temat: Web of Science - tworzenie raportów cytowań
i indeks Hirscha
Poniedziałek, 19 maja 2014, godz. 10:00 REJESTRACJA
Temat: Web of Science - tworzenie raportów cytowań
i indeks Hirscha
Środa, 28 maja 2014, godz. 13:00 REJESTRACJA
Temat: Web of Science - wyszukiwanie cytowanych pozycji bibliograficznych Poniedziałek, 19 maja 2014, godz. 13.00 REJESTRACJA
Temat: Web of Science - wyszukiwanie cytowanych pozycji bibliograficznych Piątek, 30 maja 2014, godz. 10:00 REJESTRACJA
Temat: Tworzenie profilu Researcher ID
i integracja z Web of Science