Dostęp testowy do wydawnictw Cambridge University Press

Zapraszamy do korzystania z dostępu testowego do kolekcji książek elektronicznych Cambridge Books Online oraz kolekcji czasopism elektronicznych Cambridge Journals z zakresu zarówno nauk humanistycznych, jak i ścisłych.

Kolekcja Cambridge Books Online to ponad 20 000 książek elektronicznych z wielu dziedzin współczesnej nauki opublikowanych przez Cambridge University Press.

Kolekcje tematyczne dostępne w ramach oferty to:

• Humanities - nauki humanistyczne (m.in. sztuka, muzyka, filozofia, religia, film, teatr, media)
  • Social Sciences - nauki społeczne (antropologia, archeologia, ekonomia, edukacja, geografia, historia, prawo, psychologia, socjologia)
  • Science and Engineering - nauki ścisłe (m.in. astronomia, chemia, informatyka, biologia, matematyka, fizyka)
  • Medicine - medycyna
  • English Language Teaching - książki dla nauczycieli

Dostęp do kolekcji:

Kolekcja Cambridge Journals to ponad 300 czasopism akademickich z medycyny i nauk ścisłych, oraz humanistyki i nauk społecznych. Wiele z nich należy do wiodących publikacji w swej dziedzinie i jako całość stanowi obecnie jedną z najbardziej wartościowych kolekcji akademickich.

Dostęp do kolekcji:

Bazy Cambridge Books Online oraz Cambridge Journals są dostępne z komputerów w sieci uczelnianej oraz z komputerów domowych w ramach zdalnego dostępu do E-źródeł przez PROXY do do 6 lipca 2014 r.