Dostęp testowy do BioOne

-A A +A

Zachęcamy do testowania bazy BioOne, zawierającej czasopisma z zakresu biologii, ekologii, zoologii i nauki o środowisku. Dostęp testowy trwa do 18 maja 2019 r.

BioOne jest jednolitą platformą skupiającą 208 tytułów czasopism od różnych towarzystw naukowych oraz wydawców z całego świata (łącznie 158).

Tematyka czasopism: agronomia, biochemia i biologia molekularna, biofizyka, biologia, biologia ewolucyjna, biologia komórkowa, biologia morska i słodkowodna, biologia reprodukcyjna, edukacja, ekologia, entomologia, genetyka i dziedziczenie, geografia fizyczna, geologia, inżynieria, leśnictwo, limnologia, mikrobiologia, nauki o roślinach, nauki o środowisku, ornitologia, paleontologia, parazytologia, radiologia, medycyna nuklearna, rolnictwo, nauki o zwierzętach, rybołówstwo, weterynaria, zoologia.

Polecamy założenie konta użytkownika w serwisie BioOne, co umożliwi:
- zapisywanie rezultatów wyszukiwania i historii wyszukiwań
- zapisywanie cytowań
- alerty mailowe na określone tematy
- zapisane ulubione zasoby i artykuły

 

Dostęp do bazy:

 

Lista czasopism
Materiały szkoleniowe

Baza BioOne jest dostępna z komputerów w sieci uczelnianej oraz z komputerów domowych w ramach zdalnego dostępu do e-źródeł do 18.05.2019 r.

 

Wszelkie uwagi na temat przydatności tego serwisu prosimy kierować do Oddziału Informacji Naukowej: tel. 17 872-13-77,78, inform [at] ur.edu.pl, gg:  1439932