Dostęp testowy do bazy AccessMedicine

-A A +A

Zachęcamy do testowania bazy AccessMedicine - nowoczesnej, interaktywnej platformy edukacyjno-dydaktycznej, pozwalającej sprostać wszelkim wymaganiom programu nauczania na uczelniach medycznych, stanowiącej doskonałe źródło informacji na temat diagnozowania i leczenia pacjentów.

AccessMedicine jest interaktywną platformą zaprojektowaną do realizacji kompleksowego programu nauczania na Uniwersytetach Medycznych. Pomaga studentom oraz wykładowcom w szybkim i skutecznym wyselekcjonowaniu pożądanych, specjalistycznych informacji z publikacji książkowych, encyklopedii i innych źródeł fachowej wiedzy. Jest zarówno zasobem wiedzy,  jak i narzędziem diagnostycznym.

 

Dostęp do bazy:

Użytkownik ma dostęp do:
- na bieżąco aktualizowanych książek (ok. 150 tytułów)
- bogatej  biblioteki  multimedialnej  z  ponad  700  materiałami,  w  tym  ponad  250  filmami  instruktażowymi w  aspekcie  diagnostyki  i  procedur  medycznych,  zapewnienia  bezpieczeństwa  pacjentom,  nagrań  audio i animacji
- narzędzi do diagnostyki różnicowej (DDx - Diagnosaurus)
- najnowszych wytycznych w zakresie badań przesiewowych, medycyny prewencyjnej
- testów i badań diagnostycznych w tym laboratoryjnych z komentarzem klinicznym (DX tests)
- międzynarodowych wytycznych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej
 

Przewodnik po AccessMedicine

Serwis informacyjny wydawnictwa McGraw-Hill

 

Baza AccessMedicine jest dostępna z komputerów w sieci uczelnianej oraz z komputerów domowych w ramach zdalnego dostępu do e-źródeł do 10 kwietnia 2020 r.

 

Wszelkie uwagi na temat przydatności tej bazy prosimy kierować do Oddziału Informacji Naukowej: tel. 17 872-13-77,78, inform [at] ur.edu.pl,gg: 1439932