Dostęp do platformy ebrary - wyłączony

-A A +A

Informujemy, że dostęp do bazy książek elektronicznych ebrary został wyłączony. W zamian zachęcamy do korzystania z eBook Academic Collection - bazy oferującej ponad 123 tys. e-booków, dostępnej na platformie EBSCOhost.

 

eBook Academic Collection jest obszerną multidyscyplinarną bazą naukową książek elektronicznych, zawierającą ponad 123 tys. książek pełnotekstowych z różnych dziedzin wiedzy, takich jak: sztuka i architektura, pedagogika i edukacja, historia, prawo, literatura i krytyka literacka, filozofia, nauki polityczne, psychologia, religia, nauki społeczne, nauczanie języków, biznes i ekonomia, nauki medyczne, nauki ścisłe i techniczne, informatyka. Książki są dostępne nie tylko w języku angielskim, ale i w innych językach, m.in. niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim.

Kolekcja została umieszczona na platformie EBSCOhost i dostęp do niej jest taki sam jak do pozostałych baz EBSCO. Niewątpliwą zaletą dla użytkowników jest więc zintegrowanie książek i baz na tej samej platformie EBSCOhost, dzięki czemu użytkownicy mogą prowadzić wyszukiwania w połączonych zbiorach książek elektronicznych i baz danych, a otrzymane rezultaty są wyświetlane na jednej liście wyników.

 

Dostęp do bazy:

(po kliknięciu w link EBSCOhost Web należy wybrać bazę eBook Academic Collection)

 

Baza eBook Academic Collection jest dostępna z komputerów w sieci uczelnianej oraz z komputerów domowych w ramach zdalnego dostępu do E-źródeł przez PROXY.