Jak się zapisać do BUR?

Zapisu do Biblioteki UR dokonuje się osobiście w Punkcie wyrabiania kart bibliotecznych w budynku Biblioteki ul. prof. Stanisława Pigonia 8

• studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego okazują ważną legitymację studencką oraz wypełniają specjalny formularz
  • studenci Politechniki Rzeszowskiej okazują ważną legitymację studencką, dowód tożsamości oraz indeks z wpisem na bieżący rok akademicki i wypełniają specjalny formularz.
  • pracownicy UR oraz PRz przy zapisie okazują aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu w uczelni i dowód tożsamości oraz wypełniają specjalny formularz.
    Uwaga! Elektroniczna Legitymacja Pracownicza pełni również funkcję karty bibliotecznej. Szczegóły tutaj: http://bur.ur.edu.pl/elektroniczna-legitymacja-pracownicza-karta-biblioteczna
  • inni użytkownicy okazują dowolny dowód tożsamości ze zdjęciem (np. dowód osobisty, prawo jazdy, paszport)

Punkt wydawania kart bibliotecznych (parter, hol główny BUR) czynny jest codziennie od 8.00 do 18.00 w soboty od 8.00 do 15.00.