Nowa wystawa w BUR

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy pt. "Zawidzenia" przedstawiającej malarstwo Marka Pokrywki z Wydziału Sztuki UR oraz fotografie Jana Wolskiego z Wydziału Filologicznego UR.  Wystawę można zwiedzać w dniach 04.04-30.04.2018 r. w holu głównym Biblioteki UR.

Zmiana limitu wypożyczeń!

Z przyjemnością informujemy, że uległy zwiększeniu limity wypożyczonych książek! Studenci I i II roku studiów I stopnia, I-III lat studiów 5-letnich, słuchacze studiów podyplomowych oraz Studium Języka Polskiego mogą teraz wypożyczyć 20 książek, natomiast studenci III roku studiów I stopnia, I-II roku studiów II stopnia, studenci IV-V roku studiów 5-letnich oraz studiów III stopnia - 30 książek. Studenci studiujący jednocześnie na dwóch kierunkach mogą wypożyczyć 40 książek.

Nowa wystawa w BUR

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy z cyklu "Nauczyciel - uczeń" przedstawiającej twórczość Barbary Hubert i Jakuba Magrysia z Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Zespole Szkół Plastycznych im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie. Wystawę można zwiedzać w dniach 27.02-20.03.2018 r. w holu głównym Biblioteki UR.

Nowy mechanizm bezpieczeństwa w katalogu on-line BUR

W trosce o naszych Czytelników wprowadzony został nowy mechanizm bezpieczeństwa, mający za zadanie lepiej chronić system biblioteczny BUR przed nieautoryzowanym dostępem. W związku z tym po nieudanym trzykrotnym logowaniu następuje blokada konta w bibliotece. Jednocześnie wysyłany jest e-mail do czytelnika z linkiem odblokowującym konto (o ile adres e-mail był zapisany w systemie).