Zaproszenie na internetowe szkolenia Web of Science - grudzień 2017

Firma Clarivate Analytics zaprasza na serię internetowych szkoleń dla polskich naukowców. Podczas szkolenia będzie można się dowiedzieć jak rozwija się nowy indeks ESCI w bazie Web of Science Core Collection, jak wygląda proces selekcji źródeł do bazy, dlaczego indeksowana jest tylko pewna grupa czasopism oraz jakie kryteria muszą spełniać materiały w bazie. Bezpłatne szkolenia w języku polskim, prowadzone są w internecie na patformie WebEx. Więcej informacji oraz linki rejestracyjne.

Dostęp testowy do narzędzia InCites Benchamarking & Analytics na platformie Web of Science

Informujemy, że uruchomiony został krajowy dostęp testowy do narzędzia InCites Benchamarking & Analytics na platformie Web of Science (będzie aktywny do 6 grudnia 2017 r.). Szczegółowe informacje na temat korzystania z bazy oraz kalendarz prezentacji online i sesji szkoleniowych zawiera broszura. Dostępna jest też strona internetowa, która stanowi kompendium wiedzy na temat narzędzia: clarivate.savoinspire.com/ickompedium.

Zaproszenie na internetowe szkolenia Web of Science - październik 2017

Firma Clarivate Analytics zaprasza na serię internetowych szkoleń dla polskich naukowców. Podczas szkolenia będzie można się dowiedzieć jak uniknąć błędów i zaoszczędzić czas automatycznie cytując i tworząc bibliografie w pisanych publikacjach z wykorzystaniem EndNote online, jak wybrać czasopismo do publikacji pracy, jak inaczej można wykorzystać dane z Web of Science poza Web of Science. Bezpłatne szkolenia w języku polskim, prowadzone są w internecie na patformie WebEx. Więcej informacji oraz linki rejestracyjne.