Zaproszenie na internetowe szkolenia Web of Science

Firma Thomson Reuters zaprasza do udziału w grudniowej edycji szkoleń z zakresu wykorzystywania narzędzi i funkcji dostępnych na platformie Web of Science. Podczas szkoleń zostanie przedstawiony proces rozszerzonej selekcji czasopism i materiałów konferencyjnych do bazy Web of Science Core Collection, a także sposób wyszukiwania cytowanych pozycji bibliograficznych.

Bezpłatne szkolenia odbywają się w języku polskim, w internecie na patformie WebEx.
Poniżej znajduje się plan szkoleń na nadchodzące tygodnie wraz z linkami do rejestracji.
Po rejestracji każdy użytkownik otrzyma email-zaproszenie, zawierający link do spotkania i instrukcje.

Terminy szkoleń on-line:

Temat: Rozszerzona selekcja czasopism
do Web of Science Core Collection
Czwartek, 10 grudnia 2015, godz. 10:00REJESTRACJA
Temat: Rozszerzona selekcja czasopism
do Web of Science Core Collection
Wtorek, 15 grudnia 2015, godz. 13:00REJESTRACJA
Temat: Selekcja materiałów konferencyjnych do Web of Science Core CollectionWtorek, 15 grudnia 2015, godz. 10:00REJESTRACJA
Temat: Selekcja materiałów konferencyjnych do Web of Science Core CollectionŚroda, 16 grudnia 2015, godz. 13:00REJESTRACJA
Temat: Web of Science - wyszukiwanie cytowanych pozycji bibliograficznychCzwartek, 10 grudnia 2015, godz. 13:00REJESTRACJA
Temat: Web of Science - wyszukiwanie cytowanych pozycji bibliograficznychŚroda, 16 grudnia 2015, godz. 10:00REJESTRACJA