Zaproszenie na internetowe szkolenia Web of Science

Zapraszamy do udziału w lutowej edycji szkoleń z zakresu wykorzystywania narzędzi i funkcji dostępnych na platformie Web of Science. Szczegółowo zostanie również przestawiona największa na świecie baza piśmiennictwa medycznego MEDLINE stworzona przez National Library of Medicine w USA.

Szkolenia będą odbywały się w języku polskim, w internecie na patformie WebEx i są bezpłatne. Poniżej znajduje się plan szkoleń wraz z linkami do rejestracji. Po rejestracji każdy użytkownik otrzyma email-zaproszenie, zawierający link do spotkania wraz z instrukcjami.

Terminy szkoleń on-line:

Temat: Web of Science - baza MEDLINE

Czwartek, 26 lutego 2015, godz. 13:00

REJESTRACJA
Temat: Web of Science - baza MEDLINE

Piątek, 27 lutego 2015, godz. 10:00

REJESTRACJA
Temat: Web of Science - wyszukiwanie cytowanych pozycji bibliograficznych Środa, 25 lutego 2015, godz. 10:00 REJESTRACJA
Temat: Web of Science - wyszukiwanie cytowanych pozycji bibliograficznych Piątek, 27 lutego 2015, godz. 13:00 REJESTRACJA
Temat: Web of Science - tworzenie raportów cytowań i indeks Hirscha Środa, 25 lutego 2015, godz. 13:00 REJESTRACJA
Temat: Web of Science - tworzenie raportów cytowań i indeks Hirscha Czwartek, 26 lutego 2015, godz. 10:00 REJESTRACJA