Dostęp testowy do bazy VitalSource Bridge

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że z dniem 15 października 2019 r. uruchomiliśmy dostęp testowy do Platformy VitalSource, jednego z najpopularniejszych serwisów z eTextbookami na świecie, na której umieściliśmy kolekcję podręczników wydawnictwa Pearson.
Zachęcamy do skorzystania z 30-dniowego dostępu.

Istnieje możliwość dodania do dostępu również  innych, sugerowanych przez Państwa podręczników wydawcy, także podczas trwania testów.

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia możliwości platformy.

Osoby zainteresowane korzystaniem z podręczników wydawnictwa Pearson mogą otrzymać materiały instruktorskie do prowadzenia zajęć, a także 2 letni darmowy dostęp do wybranego podręcznika tzw.inspection copy na platformie VS.

Z bazy można korzystać po kliknięciu w link: https://universityofrzeszowdemo.vstbridge.com/#/collection

Baza jest dostępna z komputerów w sieci uczelnianej oraz z komputerów domowych w ramach zdalnego dostępu do e-źródeł do 15 listopada 2019 r.

Wszelkie uwagi na temat przydatności tej bazy prosimy kierować do Oddziału Informacji Naukowej: tel. 0-17 / 872-13-77,78, inform [at] ur.edu.pl, gg:  1439932