Bio-medyczne wydawnictwo KARGER - zasoby on-line oraz bezpłatne kursy z zakresu publikowania naukowego

Oferujemy dostęp do zasobów wydawnictwa KARGER specjalizującego się w czasopismach i książkach z różnych dziedzin medycyny i nauk biomedycznych. KARGER zaprasza również na bezpłatne kursy online, na których można zdobyć nowe umiejętności warsztatowe oraz uzyskać certyfikat w zakresie publikacji naukowych.

Zasoby KARGER to m. in.

• tytuły recenzowane (większość ma wysoki Impact Factor)
  • omówienie najnowszych odkryć naukowych (w tym klinicznych)
  • kolekcja 82 tytułów czasopism pełnotekstowych wydawnictwa Karger z zakresu medycyny, biomedycyny i nauk pokrewnych
  • ponad 100 tytułów czasopism wraz z publikacjami Open Access
  • 170 redaktorów naczelnych i 4 000 członków zespołów redakcyjnych oraz 12 500 recenzentów-ekspertów

Więcej o bazie Karger eJournal TUTAJ

Wejście do bazy Karger eJournal Comlete Collection 1998-2020:

Dostęp do bazy ważny jest do 10 maja 2020 r. i możliwy z komputerów w sieci uniwersyteckiej UR oraz zdalnie poprzez serwer PROXY

W kontekście aktualnej sytuacji, wydawca czasopism bio-medycznych KARGER, chce zaoferować studentom dwa bezpłatne kursy online. Dzięki specjalnej ofercie "KargerLEARN @ home" można zdobyć nowe umiejętności i uzyskać certyfikat w zakresie publikacji naukowych:

Oferta jest ważna na całym świecie i otwarta dla nieograniczonej liczby uczestników. Proces rejestracji jest dość łatwy - na adres: krzysztof.rudzinski [at] abe.pl proszę wysłać informację wg załączonego wzoru (należy podać liczbę studentów i dane osoby kontaktowej: SPOC), a następnie wykorzystać, otrzymane w wiadomości zwrotnej, kody oraz kupony umożliwiające korzystanie z oferty KARGER.