Szkolenia internetowe z Web of Science

Zapraszamy do udziału w czerwcowej edycji szkoleń z zakresu wykorzystywania narzędzi i funkcji dostępnych na platformie Web of Science. Podczas szkoleń zostanie również przedstawiony program EndNote Online, służący do gromadzenia rekordów bibliograficznych i tworzenia, na ich podstawie, przypisów oraz bibliografii załącznikowej, na przykład na potrzeby przygotowywanej publikacji naukowej.

Szkolenia będą odbywały się w języku polskim, w internecie na patformie WebEx i są bezpłatne. Poniżej znajduje się plan szkoleń na nadchodzące tygodnie wraz z linkami do rejestracji. Po rejestracji każdy użytkownik otrzyma email-zaproszenie, zawierający link do spotkania wraz z instrukcjami.

Terminy szkoleń on-line:

Temat: EndNote - podstawy dla użytkowników Web of Science Środa, 18 czerwca 2014, godz. 10:00 REJESTRACJA
Temat: EndNote - podstawy dla użytkowników Web of Science Wtorek, 24 czerwca 2014, godz. 13:00 REJESTRACJA
Temat: Web of Science - tworzenie raportów cytowań i indeks Hirscha Środa, 18 czerwca 2014, godz. 13:00 REJESTRACJA
Temat: Web of Science - tworzenie raportów cytowań i indeks Hirscha Środa, 25 czerwca 2014, godz. 10:00 REJESTRACJA
Temat: Web of Science - wyszukiwanie nazwy instytucji Wtorek, 24 czerwca 2014, godz. 10:00 REJESTRACJA
Temat: Web of Science - wyszukiwanie nazwy instytucji Środa, 25 czerwca 2014, godz. 13:00 REJESTRACJA