ProQuest Ebook Center - dostęp testowy

Serdecznie zapraszamy do testowania ProQuest Ebook Center - internetowej platformy zawierającej książki elektroniczne z różnych dziedzin wiedzy (ok. 193 tys. tytułów). Dostęp testowy trwa do 31 marca 2016 r.

W ramach dostępu testowego użytkownicy mają dostęp aż do 192 811 książek elektronicznych z różnych dziedzin wiedzy.

Zakres tematyczny bazy:

• sztuka
  • biznes i ekonomia
  • edukacja
  • zdrowie i medycyna
  • historia i nauki polityczne
  • prawo
  • literatura i językoznawstwo
  • religia i filozofia
  • nauki społeczne
  • nauki ścisłe

Dostęp do bazy:

Uwaga! Aby skorzystać z książek pełnotekstowych na platformie ProQuest Ebook Central należy założyć własne konto. Po wejściu na stronę ProQuest Ebook Central wystarczy nacisnąć klawisz Join Ebook Central, następnie podać imię, nazwisko, adres e-mail oraz własne hasło i już można w pełni korzystać z zawartości bazy. Własne konto umożliwia czytanie książek online, pobieranie książek i rozdziałów na komputer lub urządzenie przenośne, tworzenie własnej półki z książkami, robienie notatek w książkach.

Materiały szkoleniowe i tutoriale

Platforma ProQuest Ebook Central jest dostępna z komputerów w sieci uczelnianej oraz z komputerów domowych w ramach zdalnego dostępu do E-źródeł przez PROXY do 31 marca 2016 r.

Wszelkie uwagi na temat przydatności bazy prosimy kierować do Oddziału Informacji Naukowej: tel. 17 872-13-77,78, inform [at] ur [dot] edu [dot] pl, gg: 1439932