Nowa wystawa w BUR

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy z cyklu "Nauczyciel - uczeń" przedstawiającej twórczość Barbary Hubert i Jakuba Magrysia z Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Zespole Szkół Plastycznych im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie. Wystawę można zwiedzać w dniach 27.02-20.03.2018 r. w holu głównym Biblioteki UR.

Jakub Magryś urodzony w 2001r.
Uczeń IV klasy Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Zespole Szkół Plastycznych im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie.
Nauczyciel prowadzący – Barbara Hubert.

Barbara Hubert urodzona w 1974 w Rzeszowie, gdzie ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych.
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie wydział Malarstwa; pierwsze trzy lata w pracowni Profesora Stanisława Rodzińskiego, a następnie w pracowni Profesora Leszka Misiaka, gdzie w 1999 uzyskała dyplom.
Aktualnie mieszka, pracuje twórczo oraz jako pedagog w rodzinnym Rzeszowie.