Kolekcje medyczne czasopism Taylor & Francis

Informujemy, że dla studentów oraz pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego uaktywniony został dostęp testowy do kolekcji Medical Library, Expert Opinions oraz Expert Reviews czasopism wydawnictwa Taylor & Francis Group. Dostęp będzie aktywny do 30 czerwca.

Dostęp pełnotekstowy można uzyskać poprzez wejście na stronę http://www.tandfonline.com/ a następnie wybór opcji dziedzinowej "Medicine, Dentistry, Nursing & Allied Health".

Polecamy również wykorzystanie poniższych linków prowadzących do podstron Medical Library, Expert Opinions oraz Expert Reviews, z których również można przejść do czasopism wchodzących w skład tych kolekcji:

Test pozwala na uzyskanie dostępu do wszystkich wydań czasopism począwszy od roku 1997.

Kolekcje są dostępne z komputerów w sieci uczelnianej oraz z komputerów domowych w ramach zdalnego dostępu do e-źródeł do 30 czerwca 2016 r.

Wszelkie uwagi na temat przydatności bazy prosimy kierować do Oddziału Informacji Naukowej: tel. 17 872-13-77,78, inform [at] ur [dot] edu [dot] pl, gg: 1439932