Dostęp testowy do zasobów medycznych wydawnictwa LWW

Zapraszamy do testowania Acland's Video Atlas of Human Anatomy - pomocnego narzędzia, umożliwiającego dostęp do ponad 300 filmów realistycznie przedstawiających budowę ludzkiego ciała oraz Bates Visual Guide - audiowizualnego przewodnika, służącego do nauczania studentów medycyny i przygotowania ich do kontaktu z pacjentami.

Acland's Video Atlas of Human Anatomy – atlas wideo, który zawiera ponad 300 filmów realistycznie przedstawiających budowę ludzkiego ciała.
Każdy film jest opatrzony komentarzem dr. R. Aclanda. Atlas jest pomocnym narzędziem dla stażystów, wykładowców i studentów. Trójwymiarowe, rotujące modele anatomiczne stworzone z wykorzystaniem prawdziwych preparatów ze zwłok ludzkich, dają użytkownikom możliwość oglądania materiałów wyjaśniających biomechanikę poszczególnych części ciała człowieka oraz słuchania komentarzy. Więcej informacji o atlasie w przewodniku

Dostęp do atlasu:

Bates Visual Guide - to 5. edycja audiowizualnego przewodnika, służącego jako kompletne narzędzie do nauczania studentów medycyny i przygotowania ich do kontaktu z pacjentami.
Baza zawiera ponad 8 godzin filmów wideo prezentujących praktyczne umiejętności kliniczne z uwzględnieniem technik badania pacjenta „od stóp do głów” oraz materiały pomocne w przygotowaniu do Objective Structured Clinical Examinations (OSCE). Więcej informacji o przewodniku

Dostęp do bazy:

Atlas Acland's Video Atlas of Human Anatomy i przewodnik Bates Visual Guide są dostępne z komputerów w sieci uczelnianej oraz z komputerów domowych w ramach zdalnego dostępu do E-źródeł przez PROXY do 17 lipca 2014 r.

Wszelkie uwagi na temat przydatności tych baz prosimy kierować do Oddziału Informacji Naukowej: tel. 17 872-13-77,78, inform [at] ur.edu.pl, gg:  1439932